Android Oyunları Hakkında

Android Oyun sektörünün gelişmesi, sektördeki yayıncıların aşırı derecede çoğalması, oyun piyasasına sürülen milyonlarca oyunun doğru kullanıcı ile bulunabilirlik konusunda sorunlar yaşaması, bir analiz filtresinin veya bir yorum süzgecinin ihtiyacını ortaya koydu.
Google Play, yayıncılardan aldığı ürünü doğru bir şekilde tezgahına koymayı amaçlayan bir yapıdır. Bu ürünlerin içeriğinin doğruluğundan ötesi ile ilgilenmez.Yani bir kalite süzçgeci değildir.

Araştırmalar yeni çıkan oyunların %63 civarında bir çoğunluğun iyi olmasına rağmen kullanıcı ile buluşamadığını göstermiş. Bu analize karşı, seo desteği alınarak ilk sayfalara giren ve virüs içeren uygulamaları da görmek gerekiyor.Popüler gibi görünün bir uygulama veya oyun, mobil cihazınızı farklı bir iş istasyonuna çevirebiliyor.

Bunlar yetmiyormuş gibi, bir de içeriğini abartan görseller ve videolarla tezgaha giren mobil uygulamalar var. Özellikle küçük yaşdaki kullanıcı kitlelerini hedef alan bu tür uygulamalar zaman kaybından başka bir kazanç sağlamıyor.

İşte bu saydığımız sorunların bertaraf edilmesini amaçladığımız ve kaliteli içeriğin sizin kadar kaliteli ziyaretçilerimize ulaştırmak için kurmuş olduğumuz Android Oyunları platformu, sadece android oyunları değil android uygulamalarını da inceleyerek sizlerin doğru içerikle buluşmasını sağlamaktadır.

İncelediğimiz Android oyunları sadece ilk sayfalar da popülariteye ulaşmış oyunlar değildir. Bunlara zaten sizlerde ulaşabiliyorsunuz. Kalitesini ispat etmiş ve bizim testlerimizden geçmiş android oyunları da her gün incelenerek sitemize eklenecektir.

Bu tür incelemelerimiz de oyun kapasitesinden tutun da oyunun hangi yaşa hitap ettiğine kadar bir çok parametre ile ilgili bilgi verilecektir.

Herhangi bir oyunun incelenmesini tarafımızdan talep edebilirsiniz. Bu tür taleplerinizi [email protected] adresinden iletiniz.