Stunt Car Challenge 3

stunt car challenge mobil oyunOyunda yardımcımız Scarlett giriş ekranında bizi karşılıyor. Bize bazı konularda yardım edecek. Aslında oyunda çok da yardıma ihtiyacınız yok. Çünkü tek amacınız aracınız hızıyla parkurlardaki eğimler arasında bir ilişki kurarak aracınızın devrilmesini engelleyip bitiş çizgisine ulaşmak. Stunt Car Challenge 3 hakkında şimdi daha detaylı bir inceleme yapalım.

Android Oyun Hakkında

Online oynanabilen bir yarış arabası oyunuyla birlikteyiz. Oyun 2d platform oyunlarından. Oyundaki amacınız tamamen denge. Aracınızın bir yere çarpması yada zarar görmesi önemli değil. Ama aracınız gidemeyecek duruma gelirse ya check Point noktasından yada yarışın en başından başlamak zorundasınız.

Android oyun motorlarının yerçekimi ayarları ile tasarlanan bu tür oyunları son zamanlarda çokça görmeye başlamıştım. Tabiki çokluğun olduğu yerde kalite seçimi devreye giriyor. Bizde aralarından en iyilerini bulduk ve bir kaç eleme ile Stunt Car Challenge oyununu seçtik.

stunt car challenge android oyunuBu tür oyunlarda dengeyi gaz veya freni kullanarak yaparsınız. Bu oyunda aracın öne veya arkaya ivmelenmesi için iki ayrı tuş daha var. Bunlarla akrobasilerde yaparak puan toplayabiliyorsunuz. Aracı ters bırakmayacak her tür akrobasi sizin puanınızı yükseltiyor.

Oyunda 7 bölüm var. Arizona , Port , Street, Golden Gate, Wasteland, Racing, Cop Chase isimlerine sahip bu bölümlerin altında yirmi, yirmibeş civarında oyun seviyeleri var. Yani oyunu severseniz sizi bekleyen yüzden fazla seviye hazır.

Kullandığınız araç için gerekli kişiselleştirmeler yapabileceğiniz bir garajda var. Bu garajda Scarlett sizin en büyük yardımcınız. Aracınızın Motorunu, lastiklerini, suspansiyonlarını, boyasını, egsozunu geliştirebiliyorsunuz. Bunların gelişmesi sizin limitlerinizi de daha yukarılara çıkartıyor.

stunt car challenge android oyunlarOyunun MultiPlayer özelliği mevcut. Ama rakiplerinizle internetten yarışmak için en az onuncu seviyeye gelmeniz gerekiyor. Ama ilk seviyeler zaten kolaylıkla geçildiği için zorlanmadan bu seviyeye çıkabiliyorsunuz.

Teknik İnceleme

Toplamda 160 MegaByte yer kaplayan bir yarış oyunu, Stun Car Challenge. Yeni kurulan oyunun veri alanı 2.1 MegaByte seviyelerinde. Önbellek tüketimi 7 MegaByte seviyelerinde.

Oyunu test ederken bu oyuna paralel bir kaç oyunu da açıp arkada çalışacak şekilde bıraktık. Buna rağmen oyunda herhangi bir kasılma olmadı.Oyun standart performasını sergiledi. Bu da iyi optimize edilmiş olduğunu gösteriyor.

Editörün Notu

Denge oyunlarını severim. İvme sensörlü oyunları çokça oynamışlığım vardır. Bu oyunu da oynarken inceleme sonunda cihazdan silmemeye ve sonuna kadar gitmeye karar verdim. Oyunun kendini bağlayıcılığı var. Özellikle online kısmı etkileşim olduğu için daha zevkli.

Android Arcade oyunları arasından bulup severek oynadığımız Stunt Car Challenge 3 android oyunu cihazımız üzerinde test ederkende herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadığımız ve severek oynadığımız android oyunları arasındaki yerini aldı. Size de tavsiye edebileceğimiz bir oyunumuz oldu.

Kalın Salıcakla

Android Oyun İndir

android indir

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir