SUP Multiplayer Racing

Android yarış oyunları kategorisinde inceleyeceğimiz SUP Racing, dünyanın her yerinden yarışçılarla oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunda çarpma, direksiyonu aracın önüne kırma, arkadan vurma, rampadan üstüne atlama herşey serbest. Önemli olan tek şey finish çizgisine birinci olarak ulaşmak.

Android Oyun Hakkında

Çoğu android oyun gibi bu oyunda eğitim ile başlıyor. Online olarak gerçek yarışçılarla yarışmadan önce 7 etaplık bir eğitim kursundan geçiyorsunuz. Bu eğitimde oyun hakkında bir fikir de elde etmiş oluyorsunuz. Oyundaki pist’i tanıyor, üzerindeki unsurları öğreniyorsunuz.

Oyun pistinde bir çok rampa var. Bu rampalardan çeşitli akrobatik hareketler ile geçebiliyorsunuz. Bu tür aktiviteler sizin puanınızı olumlu olarak etkiliyor. Aynı zamanda pist üzerinde ani hızlanmalarınız için su birikintisi şeklinde hızlandırıcılarda konmuş. Bu arada oyun pisti iki şeritli. Yarış esnasında uygun boş olan şeritten ilerlemek gerekiyor.

Oyunda toplama yapabileceğiniz materyaller de var. Örneğin topladığınız nitroları o esnada kullanarak avantaj elde edebiliyorsunuz. Özellikle oyunun başlarında aracınız ile ilgili yeterli iyileştirmeler yapmadıysanız bu nitrolar yarışdaki şansınızı artırıyor. Yeni başlayanların nitrodan başka şansları da yok zaten.

Her yarışdan sonra ödüller kazanıyorsunuz. Bu ödülleri önünüze gelen 7 küpden birini seçerek ve bir oyun videosu izleyerek alıyorsunuz.
Oyunda gerçek para kullanılsa da çoğu alışveriş için video izlemek yeterli oluyor. Oyun da aracınızı kişiselleştirdiğinizi söylemiştik. Bu kişiselleştirmelerin bazıları aracınızın parçalarının güncellenmesi olabiliyor. Bu kısımlarda ya oyunun belirlediği süreyi beklemek gerekiyor ya da sizden istediği kadar elması vermeniz gerekiyor.

Oyunda para kazanmak çok zor değil. Her birincilik aldığınızda maksimum olmak üzere para kazanıyorsunuz. Zaten açtığınız küplerden de bazen büyük ödüller çıkabiliyor.

Oyundaki performansınızı arttırmak adına, kazancınızı sırası gelen geliştirmeler için kulanmanız en mantıklısı.Görsel olarak değişiklikleri performanstan sonra yapmanızı öneririm. Çünkü oyunda size para kazandıracak kısım aracınızın performansı. Geliştirmeleri ana menü’den izleyebilirsiniz.

Performans sonrasında yapabileceklerinizin başında aracınızda hazır kaplamalar (Skins) kullanarak görsel olarak değişikleri elde etmeniz olabilir. Oyunda başka araçlarda mevcut ama ilk seviyelerde bu araçları açmak mümkün değil. Kazancınız yeni bir araç almaya yettiğinde yeni bir araçla oyuna devam etmek daha zevkli olacaktır.

Teknik İnceleme

Yeni kurulduğunda toplamda 205 MegaByte ‘lık bir yer kaplıyor. Bunun 100 MegaByte kadarını uygulamanın kendisi oluşturuyor.Önbellek de 27 MegaByte ‘sık bir sarfiyatı var. Önbellek alanı başlangıç içinde biraz fazla görünüyor. Oyun çok daha iyi optimize edilebilirdi. Bizler bir sorun yaşamadık ama bu değerler daha iyi olabilirdi.

Online bir oyun olduğu için internet gerekli.

Editörün Notu

Oyundaki online altyapı, etkileşimi artırıp daha zevkli oynamayı sağlamış. Oyun esnasında rakiplerinize de emojiler gönderebiliyorsunuz. Oyunun kişiselleştirme alanları olsun, oyunun esnasındaki serbest rekabet olsun benim hoşuma gitti. Zaten hoşumuza gittiği için bu incelemeyi gerçekleştirdik.

Bugünün oyunu diyebileceğim Sup Racing android yarış oyunu, beğendiğimiz android oyunları arasına yerini aldı.Bu tür yarış oyunlarındaki rekabeti seviyorsanız oynamanızı tavsiye ederim.

Kalın Salıcakla…

Android Oyun İndir

android indir

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir