War Heroes: Android Savaş Oyunu

mobil savaş oyunlarıAndroid Oyun Hakkında

Sıralı atak yaparak ilerlediğiniz bir savaş oyununun incelemesini yapacağız. Oyuna basit bir asker olarak başlıyorsunuz.  Her savaşınızın sonunda ikmal sandığınızı alıyorsunuz. İkmal sandığınızdan  bir sonraki savaşda daha güçlü olmanız için mühimmat ve özellikli yeni askerler çıkıyor.

Android oyun esnasında da her galibiyetinizden sonra rütbeniz yükseliyor. Arada da kazandığınız zaferlerden özel hediyeler kazanıyorsunuz. Özellikle oyunun ilk bölümlerinde bolca hediye alıyorsunuz. Bu sizin oyundaki gelişiminizi olumlu etkileyecek unsurlar arasında görülebilir.

Android Oyun içinde timler, kara destekleri ve hava destekleri var. Bu özelliklerin güncellemesini yaptığınız sürece rakibiniz karşısında daha güçlü olabiliyorsunuz.Ama bazı özelliklerini geliştirmek için bazı kartlarında kazanılmış olması gerekiyor. Ben bir süre kartları güncelleme yapmadan ilerleyebildim. Ama bu çok uzun sürmedi. Güncelleme yapmanız gereken birimler yeşil renk de görünüyor. Bazıları güncellemeden sonra hasarı iki katına kadar artabiliyor. Üzerlerinde de yukarıya bakan bir ok işareti oluyor.

Android savaş Oyunu  Normandiya haritası ile başlıyor. Bir kaç savaş sonrasında yeni bir harita daha açılıyor.

Oyunun panelinde uyarı sayılarını izlemeniz gerekiyor. Güncellemeler ve birimlerinizin kullanım durumlarını buradan ayarlıyorsunuz.

Bu tür Android oyunları, MultiPlayer özelliği yoksa pek ilgi görmüyor.  Bu android oyun size gerçek oyuncularla ittifak yapmayı olanaklı kılıyor. İttifak yapacağınız birliğin bilgilerini de görmenize izin veriliyor.

Oyun Kontrol Bilgileri

Oyunda her karşılaşma belirli bir sürede gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bu sürede başarıya ulaşamazsanız size uzatmalar adı altında ek bir sürede veriliyor. Panelin üstünde bu bilgileri görebilir, izleyebilirsiniz. Aynı zamanda panelde mali durumunuz ve seviyeniz ile ilgili de bilgiler bulunuyor.

Teknik Bilgiler

Oyun ilk yüklemeden sonra  107 Mb  olarak alan işgal ediyor.. Önbellek de 76 Kb ‘lık bir yer kaplıyor. Oyun internetsiz oynanmıyor. Belki en kötü taraflarından bir tanesi bu diyebilirim. Oyunda genel bir chat odası da var .

Editörün Notu

Söylemeliyim ki bu android oyun tablette daha rahat oynanıyor. Özellikle ekran genişliği android oyunu daha zevkli hale getiriyor. Fazla yer kaplamaması ve ara vererek istediğiniz zamanda oyuna devam edebilmeniz oyunu sıkılmadan oynamanızı sağlıyor. Tek eksi yönü oyunun internetsiz oynanamaması  olduğunu söyleyebilirim.

Android Oyun İndir

android indir

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir