PES 2018 Futbol Oyunu

pes mobil futbol oyunu

Android Oyun Hakkında

Bugün PES 2018 Pro Evolution Futbol oyununu inceleyeceğiz. Oyun KONAMI tarafından android spor oyunları kategorisinde yer alıyor. Büyük rakipleri olmasına rağmen bu spor oyunu ik sırada incelemek istememizin yegane sebebi güncellemelerdeki sorunların minimum olmasından kaynaklanıyor. Büyük rakipleri son bir kaç güncelleştirme de kullanıcılarını hayli üzmüşler.

Sadece sahada geçen bir oyun değil PES 2018 arkada bir antrenörlük de yapıyorsunuz. Oyundaki bu tür çeşitlilikler dinamik bir oyun ortaya çıkmasını sağlıyor. Bu da kullanıcılar için cazibe ’dar olarak görülüyor.

Oyunun geniş bir panel içeriği var. Bu panelde takımınız için yeni oyuncular alabiliyorsunuz. Bu arada her oyunu tek bir tane olarak oyunda yer alıyor. Bu da oyunu daha gerçekçi yapmış. Bununla beraber beraber antrenörlük yapıp oyuncularınızı takım içindeki yerleşimini ayarlayabiliyorsunuz.

Vuruş tuşları ekranınızın sağ ‘da yön tuşunuzda sol ’da yer alıyor. Tuşlar ekranın yarısını kaplasa da transparan olarak yapılmış olmasından dolayı , görüş alanınızı kapatmıyor.

Oyunun Multiplayer özelliğinin olması da oyunu etkileşimli hale getirmiş. Bu sayede rakipleriniz ile kıyasıya mücadele ederek panoda isminizi yazdırabiliyorsunuz. Yeni eklenen “Arkadaş” özelliği ile de istediğiniz bir arkadaşınızla istediğiniz anda karşı karşıya mücadele edebiliyorsunuz. Çok oyunculu modda oynarken internetinizin devamlılığı olması gerekiyor.

Android oyunu Google Play üzerinde ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyun kazançlarını reklamlardan ve uygulama içi satın almalardan sağlıyor. Bu yüzden oyunu oynarken reklamlar ile karşılaşabileceğinizi unutmayın.

Android Oyunları arasından seçerek incelediğimiz ve 10 milyondan fazla yükleme yapılmış olan bu android spor oyunları kategorisindeki PES 2018 Futbol oyunu her yaşdaki kullanıcılara hitab ediyor. Oyunda herhangi bir şiddet ve küfür içeriği yok. Rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Android futbol oyunları seviyorsanız daha fazlasını görmek için oyunu yüklemeniz ve oynamanız gerekiyor. Oyunun kapasitesi yüksek. Bu yüzden internete bağlanabileceğiniz bir konumdan indirmenizi tavsiye ediyorum.

Android Oyun İndir

android oyun indir

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir