Castle Crush: Strateji Kart Oyunu

castle crash mobil oyunu

Android Oyun Hakkında

Yeni ve yavaş yavaş popüler olan bu android kart oyunu çok eski bir oyun olmamasına rağmen 5 milyon civarında yüklemeye ulaşılmış. Android strateji oyunları kategorisinden kullanıcılara sunulan oyun, PEGI 12 olarak Orta düzey şiddet içerir olarak puanlanmış.

Oyun da Multi Player özelliği var. Bu etkileşim sayesinden diğer kulanıcılarla düello yapma imkanınızın önü açılmış oluyor. Etkileşimli oyunlar Google Play ’de daha çok rağbet gördüğünü de belirtelim. Genelde oyuncular karşılarında gerçek bir rakip olunca oyuna daha konsantre oluyorlar. Sanırım mobil cihazlara yazılan oyun motorlarındaki yapay zekalarıda daha fazla geliştirmek gerekiyor.

Oyunda rakibinizin kalesini yok ettiğinizde yeni kartlar açılıyor ve oyunda ilerlemeniz hızlanmış oluyor. Bunun dışında biz bu incelemeyi yazdığımız zaman diliminde oyun her gün olmak kaydı ile kullanıcılarına bir kart veriyordu. İlerde bu değişir mi bilemiyoruz.

Oyunda açılan sandıklardan da süprizler çıkabiliyor. Tabiki bunların çoğunu yaparken cihazınızın internetinin açık olması gerekiyor. Zaten Multi Player (Etkileşimli çok oyunculu) yapılarda internet olmazsa olmaz.

Oyun ücretsiz olarak yayınlanmış. Bu tür oyunlar gelirlerini ya reklam ‘la ya da uygulama içi satın alma işlemleri ile sağlıyorlar. Bu oyunda reklam görülmüyor. Sadece kullanıcı etkileşimli bilgi paylaşımı ve uygulama içi teklifler var. Bu da oyunun daha oynanabilir olduğunu gösteriyor.

Oyun açıklamasında yayıncısı herkes oynayabilir şeklinde not düşmüş. Bizler bu kısma katılmıyoruz. Çünkü herhangi bir şekilde ateşli silah kulanılıyorsa belirli bir yaşın üstüne hitab ettiğini anlıyoruz.

Oyunun güncelleştirmeleri makul aralıklarla çıkıyor. Şu ana kadar kullanıcılarına güncellelemerde herhangi bir sorun yaşatmamışlar. Umarız da bu şekilde devam eder.

Biraz egzotik ve birazda nostaljik temalı android oyunları ilginizi çekiyorsa, bu android oyun size göre diyebilirim. Bence yükleyip deneyim.

Android Oyun İndir

android oyun indir

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir