Where is My Water Bulmaca Oyunu

where is my water mobil oyun

Android Oyun Hakkında

Bu günkü oyunumuz bir timsahın küvetini doldurmaya çalıştığımız ve zekamızı kullanarak bu işlemi yapmamız gereken her yaşa hitap eden android bulmaca oyunları kategorisi içinde yerini almış bir android oyunu.

Oyunu Google Play’den kısa sürede indirebiliyorsunuz. Yeni yüklenen oyun toplam 98 MB bir yer kapliyor ve bellekde 32 Kb gibi küçük bir yer kaplıyor.

Android Oyun girişinde yaşınızı girmelisiniz. Buna göre bir zorluk skalasını uygulanacağı anladık.

Şimdi senaryoyu biraz daha detaylı inceleyelim.

Küvette keyif yapmak isteyen timsahımızın sürekli borusu kırılıyor. Su borudan geçemediği için küvetini dolduramıyor. Temiz suya bir yol çizerek boruya ulaştırmak sizin göreviniz. Oyunun başlarında gayet basit prensiplerle suyu gerektiği gibi boruya ulaştırabiliyorsunuz. Ama oyunda ilerledikçe su yolu açmanız yeterli olmuyor. Oyunda ufak tefek kompresör tarzında birimlerde var. Bunları doğru şekilde kullanarak suyun taşınmasında bazen de doğru zamanlama yaparak görevi başarabiliyorsunuz.

Her bir küvet doldurma işlemi oyun ekranını geçmek için bir görev olarak veriliyor. Çözümü ürettik’den bir sonraki ekrana yani göreve geçebiliyorsunuz.

Google Play’de hem ücretli oyun hemde ücretsiz oyun olarak olarak iki ayrı uygulama olarak yayınlanmış. Ücretsiz kursanız da sonradan ücretli uygulamaya geçiş yapabiliyorsunuz. Bu inceleme yazıldığında oyunun ücreti 7,19 TL idi.

Android zeka oyunu olarak tanımlayabileceğimiz oyun, yayınlayıcı firmanın Disney olmasından ötürü hem güvenli olarak her yaşa hitab ediyor hemde arkasındaki büyük teknik ekip sayesinde yaşanılan sorunlar ve güncellemeler zamanında cihazınıza ulaşıyor.

Zeka oyunlarını seviyorsanız bizimde oynadığımız bu oyunu oynamanızı tavsiye ederim. Pişman olmayacaksınız.

Android Oyun İndir

android indir

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir