Max Payne Arcade Oyunu

max payne mobil oyunu

Android Oyun Hakkında

Oyunun girişinde anlattığımız bu hikaye sinematik olarak oynatılıyor. Arada size de müdahale için hareketler sunuluyor. Oyunun konusu da böylece belirlenmiş oluyor.

FPS (First Person Shooter) olan oyunda görsel efektler pc oyununa ve filmdeki çekimleri hatırlatır nitelikte. Bullet Time olarak bilinen Ağır çekim sahneler filmi ile aynı diyebiliriz.

Max Payne mücadelesini New York City ‘de vermeye başlar. Oyun metro dahil olmak üzere metro tünellerinde ilerleyerek ve gitgide zorlaşarak ilerler.

Oyundaki görsel dokular pc oyunlarına yakın. Yapımcısının Rockstar Game olması FPS tecrübesini iyi kullanması ve oyunun iyi optimize edilmiş olmasından ötürü bir çok mobil cihaz da oynanabilirliği sağlıyor. Kendi sayfasına destek verdiği cihazlarıda belirtmesi bizim açımızdan çok olumlu puan alma sebebidir. Bir oyunla ilgili olumlu veya olumsuz ne kadar çok bilgi veriyorsanız kullanıcıları gereksiz zaman kayıplarından koruyor ve olumsuz puanlar almamış oluyorsunuz.

Oyun Türkçe değil. Belki ilerde Türkçe dil desteği gelir ama şu an sadece 7 dili destekliyor. Ayrıca Android Arcade Oyunları kategorisinde olduğu için oyunda görevler var. Bu sebepten yabancı dil hakimiyeti gerekiyor.

Oyunda Destelenen Diller

Rusça
Japonca
İspanyolca
İngilizce
Fransızca
İtalyanca
Almanca

Oyunda şiddet en üst düzeyde bu sebepten oyun +18 diyebilirim.

Oyunun biraz da teknik kısmına gelelim. Fizik motoru iyi optimize edilmiş. Ama ne kadar iyi optimize edilmiş olsada cihazınızda 1.33 Gb kadar yer kaplayacak bir oyun. Bu sebepten en azından ilk yüklemeyi WIFI üzerinden yapmanızı öneriyorum.

İncelememizin başında oyunun ücretli olduğunu belirtmiştim. Android Oyun bir dönem 2.60 TL olarak ücretlendirilmişti. Ama ben bu incelemeyi yazdığım sırada oyunun ücreti 7.99 TL olarak görülüyor.

Belirli bir yaşın üstünde iseniz ve Max Payne filmini hatırlıyorsanız oynamanızı tavsiye ederim.

Android Oyun İndir

android oyun indir

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir