Sniper Fury En iyi Aksiyon Oyunu

sniper fury mobil oyun

Android Oyunu Hakkında

Gameloft tarafından Google Play’de yerini alan Sniper Fury FPS tarzında android aksiyon oyunları kategorisinde yerini almış bir oyundur. En iyi nişancı olarak seçildiğiniz için küresel bir operasyon sebebi ile göreve çağrılıyorsunuz. İşte şimdi tüm yeteneklerini göstermen gereken bir zaman önünde duruyor.

Android Oyun da 130 civarında aksiyon dolu görev sizi bekliyor. Düşlarınızın da sadece yerdeki askerler olduğunu düşünmeyin. Bunun dışında zırhlı araçlar, hava birimleri ve daha niceleri oyunda yer alıyor.Oyunda çeşitli hava koşulları da sizi bekliyor. Tipi, sağanak, kum fırtınalarının olduğu koşullarda görevinizi yerine getirmeye çalışacaksınız.

Tahmin edeceğiniz gibi oyunu tek bir silahla oynamıyorsunuz. Bir çok silah var. Bunların arasında klasik tarz silahlardan teknolojik silahlara kadar bir çok silah göreceksiniz.Silahlarınızı da kişiselleştirmenize izin veriliyor. Bu kişiselleştirmeler için puanınızı yükseltmeniz şart. Yaptığınız görevlerle bu kişiselleştirmeler için gerekli puanları toplamanız gerekiyor.

Oyun esnasında cephanenizi de toplamanız gerekli.

Android oyununda çoklu kullanıcı destekleniyor. Bu sayede daha çok içerik, yarışma, ödül ve diğer oyuncular PVP yapma imkanınız oluyor. Yeterince kendinize güveniyorsanız onların ganimetlerini alabilirsiniz.Sadece PVP için multiplayer özelliği yok. Diğer oyuncularla Klan oluşturup diğer oyuncularla bir takım olabilirsiniz. Başka Klanlara da katılabilirsiniz.

Çok oyunculu oynamıyorsanız yapay zekaya karşı oynuyorsunuz demektir. Firma yapay zeka üzerine biraz kafa yormuş olmalı ki, her zaman hareketlerini öngöremiyorsunuz.

Klana katılan tüm oyuncuların geliştirebileceği bir savaş üssü kurup, klan binaları ve bir çok özelliğin kilidini açabileceksiniz.

Android aksiyon oyunları arasında yer alan Sniper Fury 10 milyondan fazla cihazda yüklenmiş. Oyuna ayda bir yeni güncellemeye geliyor.

Android Oyun İndir

android oyun indir

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir